Roboty - prihlásení

(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)

Index


Stopár

     1. Robot Katarína <3 (Tomáš Volna) Martin
     2. Robot Pinky Pie (Katka Šandová, Hanka Šandová) Polička czech
     3. Robot motoko ice dragon (Michal Chovanec) Žilina
     4. Robot RSA (Martin Mišenko, Tadeáš Hudák, Tadeáš Durkáč) Prešov
     5. Robot Rychlost není cesta (Denis Množil) Křelov czech
     6. Robot HASAK (Viktor Sova) Uničov czech
     7. Robot Volfgangus (Tomáš Nováčik) Topoľčany
     8. Robot NPCBOT2 (Jakub Baluch, Tatiana Glončáková) Kvačany
     9. Robot BaTo (Šimon Baťo, Tomáš Červínka) Nové Zámky
     10. Robot KoFi (Konrád Račko, Jakub Finda) Nové Zámky lego
     11. Robot CIPPY (Matej Vrábel, Alex Mácsadi) Nové Zámky
     12. Robot Lopata (Andrea Kuňáková) Pezinok fei arduino
     13. Robot Bitbot (Danie Diossy, Peter Brosz) Rovinka fei
     14. Robot FreddieWhite (Matej Stoklasa) Pezinok lego
     15. Robot Pinokio 6 (Peter Hvizdoš) Olcnava
     16. Robot Maskovaný (Peter Hvizdoš, Andrej Hvizdoš) Olcnava
     17. Robot XLC !name (Adam Ducký, Martin Jaško) Topoľčany
     18. Robot Partizán 3 (Amavet klub 808, Richard Paduch) Partizánske
     19. Robot FRIXbot v.1 (Šimon Motyka) Vrútky
     20. Robot FRIXbot v.2 (Martin Kitko) Diviaky nad Nitricou
     21. Robot Artur (Vilém Urbánek) Olomouc czech
     22. Robot Džufan (Marek Ratzenböck) Nové Mesto nad Váhom
     23. Robot creemesh (Matúš Šujan) SPŠE Piešťany

Sklad kečupov

     1. Robot SUPERMASÍVNA SMOTANA (Tomáš Volna) Martin
     2. Robot IRIS (Wiktor Nowacki, Dominik Gołemberski) Poznań polska
     3. Robot Partizán (Amavet klub 808, Ondrej Škorňák, Martin Hošek) Partizánske

Myš v bludisku

     1. Robot Ratzenhirn (Jonas Wühr) Deggendorf ger
     2. Robot Mobot (Jiří Klikar, Jáchym Klikar, Jonáš Klikar) Beroun czech
     3. Robot FETME (Maroš Kocúr, Eduard Zelenay, Filip Lobpreis, Timotej Polc, Jakub Močarník, Matúš Machata, Erik Môcik) Bratislava fei
     4. Robot Jureumi (Mathias Suroviak, Lucia Hutirová, Lucia Eliška Grajciarová) Bratislava
     5. Robot m1š (Michal Vallo, Matej Vaško) Bratislava
     6. Robot WallE-SP32 (Steven Kienast, Jonas Wühr) Munich ger
     7. Robot Explorer (Ján Gaňa) Žilina

Lego Sumo

     1. Robot Bomboclaat (Tomáš Volna, Nicolas Bučko, Matúš Oravkin) Martin
     2. Robot Kotlár (Martin Mišenko, Martin Krajňák, Henrik Mochňák, Šimon Pavel) Prešov
     3. Robot SOSP SQUAD (Andrej Mráz, Daniel Mráz) Zlaté Moravce
     4. Robot Inovec (Andrej Mráz, Martin Švec, Dávid Varga) Zlaté Moravce
     5. Robot Kapybara (František Večeřa, Adéla Nechvátalová) Brno czech
     6. Robot Merlin (Tadeáš Jokl) Brno czech
     7. Robot Little Star Autism Services (Michal Babala, Lukáš Štreicher) Topoľčany
     8. Robot Kody (Martin Hollý, Teodor Vysoký) Banská Bystrica
     9. Robot Chichuachua (Michal Šimo, Daniel Stupavský) Banská Bystrica
     10. Robot Sigma (Patrik Paľo, Filip Gounda) Banská Bystrica
     11. Robot SPSE bot (Alex Mlinkovics, Patrik Rácz) Nové Zámky
     12. Robot Destructor 3000 (Katarína Šajtošová, Marius Karadi) Nové Zámky
     13. Robot Little Boy (Eryk Ledwoń, Błażej Brejza) Rybnik polska
     14. Robot pozdrowiciel (Franciszek Ormaniec, Szymon Koch, Piotr Tokarz) Rybnik polska
     15. Robot WeedY (Miłosz Lutecki, Oskar Wolf, Szymon Kostelnik, Weronika Pala) Rybnik polska
     16. Robot szymkos7 (Szymon Kostelnik, Weronika Pala, Hanna Wycisk, Piotr Tokarz) Rybnik polska
     17. Robot Otoczak (Szymon Kostelnik, Adam Swoiński) Rybnik polska
     18. Robot Atlas (Piotr Morgalla, Bartłomiej Katryniok) Rybnik polska
     19. Robot Partizan 1 (Amavet klub 808, Oliver Šedik) Partizánske lego
     20. Robot Partizán 2 (Amavet klub 808, Matej Dobiaš) Partizánske
     21. Robot Hanys (Kamil Niemczyk, Jakub Goszyk) Rybnik polska
     22. Robot MARAT (Maksymilian Musiol, Amadeusz Grajner) Rybnik polska
     23. Robot Darkness Son (Maksymilian Musiol, Amadeusz Grajner) Rybnik polska
     24. Robot el picante (Szymon Koch) Rybnik polska
     25. Robot kajzer2 (Szymon Koch) Rybnik polska
     26. Robot Flaming (Marcin Utrata) Rybnik polska
     27. Robot Witampanstwa (Piotr Helios, Szymon Koch) Rybnik polska
     28. Robot acotoznaczy (Piotr Helios) Rybnik polska
     29. Robot Amelinium V2 (Aleksandra Grzyb, Aleksander Biegonek, Artur Kacprzyk, Artur Gębalczyk, Robert Kruczkowski) Rybnik polska
     30. Robot Enzo 203 (Martina Siekliková) Žilina
     31. Robot Vini Jr (Andrej Sieklik) Žilina
     32. Robot Stojacia placka (Matej Šujan) Žilina
     33. Robot ChatZST (Cyprian Kurcz, Marek Dudek, Bartosz Janyga, Łukasz Zajonz) Rybnik polska
     34. Robot Šarp (Richard Kováčech) Žilina
     35. Robot Wiper (Viktor Belko, Jakub Németh) Žilina
     36. Robot Bender (Miro Pienčak) Žilina

Voľná jazda

     1. Robot 123Skladník (Martin Mišenko, Dominik Paločko, Damián Malík, ) Prešov
     2. Robot 1/16 RC tank AbramsX (Daniel Zavarský, Matúš Hodek) Sereď
     3. Robot Tobby Mierda (Viktoria Gürtlerová ) Bratislava
     4. Robot RC Formula 1 (Alex Mlinkovics) Nové Zámky
     5. Robot NPCBOT1 (Jakub Tylka, Mia Mária Juráňová) Kvačany
     6. Robot Emmm (Martin Vannay, Bruno Surman) Bratislava
     7. Robot LNX Robots (Tomáš Kováč, Matúš Mišiak, Mathias Suroviak) Bratislava
     8. Robot Meteo robotika (Amavet klub 808, Branislav Ručkay, Šimon Kašiar) Partizánske
     9. Robot Robo-hlava (Amavet klub 808, Kristián Toth) Partizánske
     10. Robot Zavlažovač (Amavet klub 808, Lucia Škorňáková) Partizánske
     11. Robot Robot Prieskumník (Samuel Mrekaj) Bratislava
     12. Robot Robotické rameno (Jakub Lajda, Aleš Zubák) Malinovo
     13. Robot Program pre LED panel (Sebastian Jesse Kun) Trnovec nad Váhom
     14. Robot IoT Meteorologická stanica (Abigail Beblavá) Košice
     15. Robot Vzdelávacia pomôcka MicroEnigma DanSa (Samuel Gramata, Daniel Kavoň) Košice
     16. Robot Môj biped (Filip Katreba) Bratislava
     17. Robot Kolaboratívny robot (Matej Šujan) Žilina
     18. Robot Kif Kroker (Oliver Žirko, Viktor Belko, Matej Šujan, Filip Kardoš) Žilina

Štatistiky

Počty prihlásených robotov:
  • 88 Spolu

  • 23 Stopár
  • 3 Sklad kečupov
  • 7 Myš v bludisku
  • 36 Lego Sumo
  • 18 Voľná jazda
Stav ku dňu: 15. 04. 2024, 09:04:09