Roboty - prihlásení

(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)

Index


Voľná jazda

     1. #26 Robot Tina (Tomáš Krajmer) Hul
     2. #31 Robot EV3 brick (Jakub Mašlonka) Prievidza
     3. #1 Robot wc senzor (Marek Uhrinec, Adrián Schwarz) Jakubov
     4. #5 Robot PPP 7E6 (Amavet klub 808, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     5. #28 Robot Skolto (Radim Děrda) Olomouc czech
     6. #16 Robot Omega O3 (Radovan Suchý) Libina czech

Stopár

     1. #29 Robot Mikráči (Jozef Zimmerman, Samuel Debnár) Nová Baňa
     2. #13 Robot Zajo 11 (Marek Kollárik, Matej Kollárik) Stupava
     3. #30 Robot TriBiti (Adam Zumerling, Jakub Kopernický) Nová Baňa
     4. #11 Robot Kuk964 (PAvol Emanuel Laban) Čičava
     5. #3 Robot Uku964 (MAroš Petro ) Juskova Voľa
     6. #7 Robot Lucus (Andrej Stolár) Martinček
     7. #31 Robot EV3 brick (Jakub Mašlonka) Prievidza
     8. #17 Robot Brouder (David Seruga) Bratislava
     9. #8 Robot ROBOX (Lukáš Ballay) Bratislava
     10. #18 Robot Pokus č.6 v2 (Jakub Pilinský) Malinovo
     11. #4 Robot Majak (Amavet klub 808, Martin Brida, Jakub Gallik) Partizánske lego
     12. #24 Robot Tera (Amavet klub 808, Branislav Ručkay, Richard Padúch) Partizánske
     13. #6 Robot Dan964 (Daniel Demčák) Vranov nad Topľou
     14. #25 Robot ungabunga (Jan Hejl, Bruno Bohynák) Uničov czech
     15. #20 Robot WALLE (Jan Šimek) Olomouc czech
     16. #22 Robot Filip (Denis Množil) Křelov czech
     17. #27 Robot 24hour_challenge (Samuel Sindler) BRATISLAVA - LAMAČ
     18. #15 Robot Zajo 11 (Matej Kollárik, Marek Kollárik) Stupava
     19. #19 Robot JedoBotík (Tomáš Vybíhal, Radim Vybíhal) Jedovnice czech
     20. #16 Robot Omega O3 (Radovan Suchý) Libina czech

Sklad kečupov

     1. #14 Robot Kečupový robot (Richard Dudek) Žabokreky, 03840
     2. #23 Robot au-tomato (Max Maliar) Žilina
     3. #10 Robot Půda Crew (Kristián Pavliš, Tomáš Pechanec, Jan Stodola, Samuel Witz) Polička czech
     4. #9 Robot Kečupák (PAvol Emanuel Laban) Čičava
     5. #21 Robot TenRobot (MAroš Petro , Pavol Laban) Juskova Voľa
     6. #2 Robot LKV964 (Lukas Cerula) Vranov nad Topľou
     7. #12 Robot Vladimír (Amavet klub 808, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego

Štatistiky

Počty prihlásených robotov:
  • 31 Spolu

  • 6 Voľná jazda
  • 20 Stopár
  • 7 Sklad kečupov
Stav ku dňu: 07. 12. 2022, 23:53:19